La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1194 Culés

konto usunięte

6

Świątek to jest kosmitka serwuje chłop z atp top 20 a te mu return pod nogi i pkt zonk xD I nici z taktyki serwuj mocno na babe XD @adi7adi8 @FcPortoFan1999

0

@wasacz Akurat nie widziałem niestety dzisiejszego dnia,bo miałem dużo pracy więc dopiero teraz odpalę meczyk,co mnie ominęło? To że Panowie się wyłożyli a Panie harują za trzech?

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 tak dokładnie panie klasa Linetka 6:1 :6:2 . IGa sie t roche w drugim na trudziła ale pewnie. W mikscie klasa iga ciagnie gre ale hubu tez pewnie. W pojedynczej słabo niestety zagrał. W ważnych piłkach i 2:1 w setach przegrał. NA miksta włosi dali druga parę i juz przegrali 1 seta. 1 set i Polska w pófinale.

1

@wasacz Iga średnio uderza forehand na poziomie atp50 także ten :)

1

@wasacz Iga dzisiaj to by Musettiego spokojnie porobiła w singlu :P

konto usunięte

1

@adi7adi8 dokładnie kosmitka ! XD To ono byla najlepsa na korcie praktycznie bez błedna przy każdym zagraniu. Hubert jak zawsze proste piłi psuł. Ale iga dawała mu spokój w końcówce się pozbierał znowu i dobrze zagrał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?