- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1117 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Kessie
18
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1117 Culés
0
Patrzę na dzisiejszą Barcelonę i widzę ekipę złożona z:
I. dość losowych pilarzy którzy przyszli z mniejszych klubów i w sumie nie wiadomo czy na pewno dadzą radę w dużym (Raphinha, Kounde)
II. wypalonych dziadków (Alba, Busi i w sumie to chyba powoli Lewy)
III. uzupełniona zawodnikami, którzy akurat mieli kartę w reku (Christensen, Alonso, Bellerin, Kessie)
IV. Do tego zawodnicy, którzy są trochę odrzutami z innych klubów (Torres, Garcia czy Depay, który choć dobry w Lyonie wyglądał dobrze to przecież w MU rady nie dał)
V. A na czele stoi Dembele...
I kibice którzy narzekają że ta ekipa nie walczy o wszystkie możliwe trofea. Jak się nas tym zastanowić to nasze dupy są dużo Wyżne niż być powinny niestety.
2
@Azi Z Kounde, Lewandowskim i Christensenem bym się nie zgodził. Świetni zawodnicy.
0
@Kgorecki2500 nie zgodzisz się że Duńczyk miał kartę w ręku? Czy że Kounde nie ma doświadczenia w grze w tak dużym klubie?
0
@Azi Nie zgodzę się, że Christensena brali tylko dlatego, że był "za darmo" albo, że brak doświadczenia Kounde jest minusem jakby teraz zjadała go trema i grał kaszanę.
0
@Azi A z drugiej strony Barca pobiła rekord w największej ilości zawodników powołanych na MŚ.
0
@Kgorecki2500 a gdzie ja napisałem coś takiego?
0
@matirix20 no widzisz. To nie chłodzi o to że to są słabi zawodnicy tylko że tak trochę z łapanki a nie ściągani bo z uwagi na jakiś szerszy plan
0
@Azi Tylko jestem bardzo ciekaw kogo innegk byś kupił za np. Christiansena i Kounde? My musieliśmy się ła[ach takich okazji. Łatwo teraz pisać po fakcie. My nie możemy sobie na tych z pierwszego sortu, Poza tym tak wygląda jak losowi piłkarze bo brakuje zgrania w 20 meczy wygląda to słabo, tak często bywa.
0
@Kamiloza91 ale co pisać po fakcie? Nawet słowa nie napisałem o tym czy to są dobre albo źle transfery. Tutaj chłodzi o to że z jednej strony budujemy ekipę z ludzi trochę z przypadku a z drugiej mamy jakieś niewyobrażalne oczekiwania. Świat tak nie działa i tak mocnych ekip się nie tworzy. Niestety.