La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 920 Culés

3

"Nie jestem idiotą stojącym na czele idiotów "-prezes NBP Adam Glapiński podczas dzisiejszej konferencji odnosząc się do zarzutów o niekompetencję jego i Rady Polityki Pieniężnej.

Podobno tylko winni się tłumaczą. Tym razem winą jest głupota i chęć lizania tyłka Naczelnikowi.

1

@Przemek2323 Polemizowałbym z tym stwierdzeniem.

3

@Przemek2323 fakt. Nie każdy z jego pracowników jest idiotą. Pod tym względem ma rację

konto usunięte

3

@Przemek2323 najsmutniejsze i najgorsze jest to ze od naszej zmiany w PL w latach 90, te wszytkie mordy klamliwe zdradzieckie zlodziejskie nie stana przed sadem i nie poniosa jakichkolwiek konsekwencji ... to jest bardzo smutne i przykre. A ty bys spoznil sie 1 dzien z kwoto 0.1 gr do skabówki to zaraz z Ciebie robią przestępce bo chcesz okraść państwo itp.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?