La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1016 Culés

19

0

@Kessie Byłem, kompletnie inny krajobraz niż w innych miejscach. Na raz jest genialny, ale ogólnie to tylko skały i zero zieleni.

0

@tbas z jednej strony piszesz "kompletnie inny krajobraz niż w innych miejscach" co ma wydźwięk pozytywny, za chwilę dodajesz "ale ogólnie to tylko skały i zero zieleni" i już nie wiem czy polecasz ten kierunek czy nie:)

3

@escarabajo By raz zobaczyć zdecydowanie tak. Miałem przyjemność obejrzeć zajeb. wodospady, byłem na lodowcu i pod nim ( jaskinie ), no wiadomo gejzery, no i plaże, a i naturalne termy. Tak jak pisałem mega zobaczyć to raz, ale żyć tam, nie chciałbym, ogólnie wszystko po za miastem to skały, jakieś domki raz na kilkadziesiąt kilometrów, skały i nic więcej. Ale krajobrazy prze zajeb. Dużo pada, piździ :) i w ch. drogo

0

@tbas i wszystko jasne:)

0

@Kessie Photoshopland

0

@goldmetaxa Jak kazde jego zdjęcie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?