La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 936 Culés

0

Varane skilsy


2

@Encore Tak czy siak chłop po odejściu z Realu stracił masakrycznie dużo, znaczy ten transfer uwydatnił jego regres, bo już w Realu grał żałośnie tylko Ramos i środek pola pudrowal jego przeciętna grę w obronie

0

@Medium Ale spisuje sie solidnie w tym sezonie jak gra z Lisandro

4

@Encore Lisandro to powinien grac za niego. ;-)

2

@Lionel_Messi10 Nie no Lisandro to musi z nim grac tzn oni fajnie sie uzupełniają

3

@Encore Ja bym chcial żeby Lisandro gral w podstawowym i żeby caly czas się rozwijał. ;-))

3

@Lionel_Messi10 Nie no Lisandro gra wszystko tzn gdy jest dostepny a on ma końskie zdrowie

2

@Encore Oby mu zdrowie cały czas dopisywało, teraz gdy nie ma pięknego to będę United mecze wszystkie oglądał. ;-)

1

@Encore już więcej udanych dryblingów niż Raphinha

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?