La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1246 Culés

0

Trochę ponad rok od premiery kupiłem wreszcie Marvel's Guardians of The Galaxy na PS5 i powiem wam, że gra jest świetna i szczerze polecam niezdecydowanym ;) pierwsze 30-60 min może trochę nudne, ale za to potem fajnie się historia rozkręca i jest bardzo ciekawa (nie aż tak jak w Horizonie, ale nadal naprawdę ciekawa). Teraz do znalezienia w dobrej cenie za te ok ~100,00 zł, więc cena znośna. Na razie opinia po 12h gry, ale nie sądzę by się potem jakoś diametralnie zmieniła.

0

@Destroyer_of_Worlds w Horizonie historia jest ciekawa? To chyba nie dla mnie

0

@Vernon_Roche ja uwielbiam motywy katastroficzne, więc poznawanie przyczyn i historii upadku cywilizacji sprawia, iż dla mnie ta seria jest zdecydowanie TOP1 w grach na PS5. Plus sam Forbidden West jest po prostu piękną grą, no i zawsze chciałem strzelać z łuku ;)

0

@Destroyer_of_Worlds tak, sam gameplay, świat to dla mnie wielki + ale fabuła niestety nie porwała mnie. W 1 części nawet nawet, drugą już pod koniec miałem ochotę pomijać dialogi

0

@Destroyer_of_Worlds Gdyby nie paczek to w druga czesc horizona bym zagral bo pierwsza byla swietna.
A do do straznikow galaktyki to taka gra na 7/10 historia i jej opowiedzenie swietne jednak sam gampelay przecietny i nudny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?