La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1952 Culés

1

Pique zawsze uchodził za dziecinnego ale to zagranie z zegarkami Casio mistrzowskie. Nie jakieś wyciąganie brudów na siebie czy zależnie się w mediach, tylko prosta odpowiedz :)

0

@AlwaysBlaugrana on zawsze miał dystans do siebie, także ładnie odpowiedział, szkoda tylko dzieci

0

@KlonaZepan a Shakira chyba nie przemyślała słów, bo porównała się do drogiej zabawki, a Casio to solidna firma. Natomiast oczywiście to, co zrobił Pique jest godne potępienia.

0

@PatrychoO Nie no, to była metafora, nie wszystko trzeba brać dosłownie.

0

@KlonaZepan no to akurat słaba metafora. Z samochodami ok.

0

@PatrychoO Dlaczego? Casio jest chyba tańszym zegarkiem niż Rolex. Tak samo jak auta.

0

@KlonaZepan no i co poza tym, że jest tańszy xd To nie znaczy, że lepszy. Porównanie z autem ma sens, bo Ferrari jest pewnie lepsze pod każdym względem od tego Twingo czy co to było.

0

@PatrychoO Tak samo Casio jest pod każdym względem gorsze od Rolexa.

0

@Hosh no nie sądzę xD Pokazuje godzinę gorzej niż Rolex?

0

@PatrychoO Jeżeli bierzemy pod uwagę skomplikowanie i dokładność mechanizmów, które znajdują się w zegarkach to tak, oczywiście że pokazuje godzinę gorzej niż Rolex.

Tak samo sposób wykonania obu zegarków np. użycie wytrzymałej stali, brak korozji, wytrzymałość materiałów. Rolex pod tym względem ustępuje niewielu markom.

0

@Hosh co za bzdury xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?