La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1147 Culés

0

Jeżeli będzie dobra oferta za Raphinha (wyższa niż te 100 baniek) to bym sprzedał. Ale tylko pod warunkiem że Dembele na bank przedłuży umowę. Co jak co ale tyle kasy za zawodnika który nie łapie się do 11 - to bardzo dobra okazja.

0

@Azi Przepraszam ile ty za niego chcesz? :P

0

@tbas zależy od kogo ;)
Jeżeli ktoś jest na musiku to wiadomo że więcej.

konto usunięte

1

@Azi kto wam da te 100 mln xddd
Za 100 mln to pół składu naszego by kupili pewnie :D
My nie umiemy robić interesów.
Arsenal już nas wydymał raz kupując Sancheza za 30 mln xddd
Myślicie za za Raphinie wam nagle dadzą 100 xddddd

0

@enz1ce dadzą za niego maks 20 mln , Arsenal nie wydaje od tak kasy. Uważam że skrzydłowy z zerowym Dryblingiem i szybkością nie jest wart więcej niestety

0

@Azi Arsenal na prawym skrzydle ma Sakę, na lewym Martinelliego, Raphinha to tylko uzupełnienie składu więc 100mln nie wyłożą.
A Lapciowi wydaje się, że "umi" w transfery ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?