La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1746 Culés

konto usunięte

3

Jeżeli nie dotknie nas fala kontuzji tak jak miało miejsce jesienią ubiegłego roku to zdobędziemy mistrzostwo Hiszpanii. Myslę że w LE i w Pucharze Króla powalczymy przynajmniej w półfinałach. Kadra jest bardzo szeroka a zawodnicy będą dostawać coraz więcej minut do grania. Mądre rotacje i oszczędzanie najważniejszych piłkarzy by nie stracić na jakości drużyny. To moim zdaniem najważniejsze zadanie trenera Xaviego. Super jakby udało się uciec w lidze na więcej niż 3 punkty od Realu. Wredy oni będą pod presją a my będziemy mogli robić więcej zmian.

2

@Janiama żeby nas już przypadkiem Ten Haag nie wyjaśnił z United :P

konto usunięte

0

@gaucho104 Dlaczego my Polacy odrazu szukamy problemów. Tak jak wczoraj przed mecze że gra Busi i wielki lament. My jesteśmy narodem który zawsze narzeka. Jak nas MU walnie to wtedy będziemy płakać. Tak nie mamy na to wpływu co będzie.

0

@Janiama po pierwsze: skąd wniosek że jestem Polakiem?
po drugie: w którym momencie mojego komentarza widać narzekanie?

Po prostu stwierdzam fakty co może się stać i tyle. Jak odpadniemy to nie będę narzekał bo United ostatnio gra naprawdę dobrze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?