- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1810 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
157
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1810 Culés
5
Kolejny odcinek o tym, że Xavi nie rozwija. Pamiętacie Ronalda Aroujo w sezonie za Koemana, gdzie powoli dostawał pierwszy skład? Ja pamiętam, pamiętam też, że komentarze tutaj o tym, że na dłuższą mete nie ma to sensu bo Urus z piłką przy nodze jest fatalny. Oczywiście mało kto zauważył, chociaż Tomek Cwiakala już tak, że Ronald na prawdę świetnie tą piłkę zaczął wyprowadzać.
Lekcja z tego taka, że rozwój to długi proces małych kroczków, które widać dopiero po dłuższym czasie. Coś jak pobieranie plików na starym Windowsie, gdzie po porannym rozpoczęciu procedury wieczorem było widać progres i piękne 58% np.
0
@jeyx77x Najpierw oczywiście zauważyli to hiszpańscy dziennikarze. Se Ronald poprawił ten element.
I potem standardowo Tomek to przetłumaczył. Jak w sumie wszystko...
0
@jeyx77x Ja już wczoraj wspominałem, tylko że to w tym roku zrobił ten krok do przodu, bo jeszcze w poprzednim nie miał takiej pewności i większość oddawał do bezpiecznych opcji lub wybijał. W tym roku natomiast widać pierwsze kroki, dalej wybija, ale jednak zaczyna wychodzić w stylu Kounde, czy Christensena wyżej, ale nie z taką regularnością, miał też dużo więcej momentów, gdzie zagrywał między formacjami. Jest progres, ale dalej potrzeba czasu.
0
@PatrykBarca nie wiem, mało mnie to obchodzi, ważniejsze jest to, że rzeczywiście powoli ale jednak naprawił to
0
@jeyx77x A kiedy zaczął robić to świetnie? Robisz z igły widły to młody chłopak i rozwój można zakładać i widać ze pewniej się czuje z piłką ale pisanie o świetnym wyprowadzaniu to jakiś odjazd.