- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1474 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
74 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1474 Culés
24
Borussia Mönchengladbach za 34 letniego bramkarza z półrocznym kontraktem wynegocjowała minimum 8M z Bayernem, który jak atletico potrzebował na daną pozycję piłkarza. Ale Barca kolejny raz w negocjacjach z atletico rozkłada nogi i sprzedaje 28 latka, z bądź co bądź, możliwościami za jakieś 3-4 mln XD
1
@Jano1708 I opcją kupna Carrasco za 15, a nie 40 mln.
10
@Jano1708 różnica jest taka, że Gladbach sprzedaje swoją gwiazdę i kluczowego zawodnika. A my pozbywamy się niepotrzebnego gracza, który sam też chce odejść. Ale fakt, że znów daliśmy dvpy.
1
@Antimadridista_WR dodatkowo Sommer przychodził do Gladbach za 9 mln ojro, a Depay jako wolny zawodnik. To też ma znaczenie, ale oczywiście La Rambla chciałaby brać sobie zawodników bez kontraktu, a potem w tym samym okienku sprzedać ich za 30 mln euro. Przecież to nie jest football manager.
3
@AlexDark00 carasco wart 40 to chyba Ferran 100. @Zoker niby w czym ma znaczenie że ktoś za free przychodzi? Lewy w BM za free, odszedł za free?
1
@tbas jako przykład podajesz najlepszy transfer z wolnego rynku w historii. Brawo Ty! Większość zawodników, którzy przechodzili do jakichś klubów na zasadzie wolnego transferu nie była sprzedawana potem za nie wiadomo jakie pieniądze. Takie są zasady rynku, że wartość zawodnika, który jest bez kontraktu spada.
Nie mówmy tutaj o Lewandowskim czy Pogbie, którzy w tej kwestii są wyjątkami.
1
@Zoker eh i zawsze to samo, argumenty, przykłady nie działają to wyjątki nagle. Nie ma czegoś takiego jak przyszedłeś za friko za friko pójdziesz. To biznes, agenci swoje też dostali jak przyszedł. To że potrzebujemy siana to logiczne bo ffp nas gnębi, ale mogli poczekać do konca stycznia, AM bardziej by wtedy zależało ugrali by więcej. Z Grie też nie poczekali po mistrzostwach samo am przyszło by z 40 w łapie bo z wynikami są pod ścianą
1
@tbas ale co wyjątki nagle? Mówisz mi o Lewandowskim, czyli NAJLEPSZYM darmowym transferze w historii piłki nożnej. Jak tutaj nie możemy mówić o wyjątku? Piłkarz, który przychodzi za darmo musi naprawdę być czołową postacią w swoim klubie żeby sprzedający miał jakąś pozycję w negocjacjach.
Przecież poza takim Lewandowskim czy Pogbą to ilu takich zawodników wymienisz?
1
@tbas Ale Lewy był ich kluczowym piłkarzem i nie miał 0.5 roku kontraktu. Carrasco wg cb jest wart 15 mln? Dziwne, bo kluby z PL chcą dać za niego 40 mln. Jeśli Ferran aktualnie jest dla cb lepszym piłkarzem to nie mam pytań xd
4
@Zoker Najlepszy darmowy transfer to nie Lewy. Messi do PSG też był za free.
0
@AlexDark00 Według mnie Lewy. Dał Bayernowi bardzo dużo, wniósł nową jakość i trofea, a Messi pomimo, że fajnie rozgrywa piłkę w PSG to nic z tym klubem na razie nie osiągnął.
0
@AlexDark00 a w czym Depay jest gorszy od Carrasco? Barcelona dalej jest dymana a zarząd to gowno nic się nie nauczyli a potem każdego proszą żeby z pensji schodzić
0
@Zoker Co wniósł? Bayern bez niego wygrywał w lidze i będzie wygrywał bez niego nadal. W 2013 roku bez niego rozwalili nas 4:0, a potem 3:0... Zanim przyszedł Lewy mieli już passę dwóch wygranych lig. W 2012/13 wygrali LM bez Lewego. Z Lewym też wygrali raz, więc jakie trofea wniósł Lewy?
0
@Barca_bwo Jest mniej dynamiczny, wolniejszy i nie jest skrzydłowym. U nas nie miał odpowiedniej pozycji jak Griezmann.
0
@AlexDark00 Skoro zadajesz takie głupie pytania to teraz mi powiedz co wniósł Messi do PSG
0
@Zoker Popatrz jak wygląda gra PSG. Wszystko idzie przez niego. Pierwszy sezon miał słabszy, w tym jest dużo lepiej i zobaczymy co PSG osiągnie.
0
@AlexDark00 Ja wiem co wniósł Messi, po prostu zadałem tak samo głupie pytanie jak Ty. Argentyńczyk jest tam rozgrywającym, a nie egzekutorem.
Tylko gdybym użył Twojej argumentacji to wychodzi na to, że PSG przez Messim wygrywało tylko ligę i puchar kraju, a teraz jest to samo.
Lewy w Bayernie był fenomenalnym egzekutorem.
0
@Zoker No był, ale nie wniósł nic ponadto co zdobywali. Zobaczymy co wniesie Messi do PSG.