La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

20

Manchester zobaczył, co Barcelona zrobiła w niedzielę z Realem i wczoraj już bieganie z pełnymi majtkami. Wnioski są proste, w LE lekko xD

9

@mateusz1989VeB United nie jest takie mocne jak tu niektórzy twierdzą

6

@barcelonaLM Progres zaliczyli, mecz z City, pomijając słaby mecz drużyny Pepa, to akurat dla mnie wałek, ta bramka na 1:1 nie powinna mieć miejsca, dodatkowo nie wiem dokładnie jak ta sytuacja z Casemiro w polu karnym i trochę inaczej byłoby o nich mówione. Bardziej niż MU boję się, co Xavi wymyśli, bo jednak ma dziwne pomysły m.in. na zarządzanie meczami w trakcie trwania, a mamy możliwości, żeby nawet powalczyć o wygraną LE. Oby to szło już wyłącznie w dobrym kierunku, żeby ten mecz z Realem był takim kopem pozytywnej energii.

5

@mateusz1989VeB najgorsze to zmiana całej obrony w trakcie meczu.. przecież to jest kryminał. No i po meczu z realem widać ze jak zmienia dużo to drużyna trochę zaczyna leżeć, szczególnie środek pola..

konto usunięte

0

@mateusz1989VeB nie dadzą rady grać na top poziomie cały sezon, wygrali 7 meczów z rzędu, teraz remis, liczę że do meczu z nami złapią dołek, a my się po wyjściu z dołka rozkręcimy na dobre.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?