La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1274 Culés

8

Trawa kupiona, więc ołtarzyk barcelońsko-mundialowy gotowy. Chyba że coś jeszcze pozmieniam. https://zapodaj.net/images/b002b00cb2aaf.png

1

@PatrychoO podświetl tego Ronaldinho bo ledwie go widać xd

2

@Kessie lampka jest u góry, ale nie zapaliłem :D

konto usunięte

0

@PatrychoO Weź tam podmień piłkę z La Ligii jak to ma być Barceloński ołtarzyk.


Już są w sprzedaży te koszulki Argentyny z 3 gwiazdkami?
Bo muszę się wywiązać, ze swoich słów :P

konto usunięte

0

@Kessie 13 kwietnia dopiero będą?

1

@Rust_Cohle panie, tych koszulek to już świat chyba nie ujrzy xd Wczoraj patrzyłem, to była jedna wyjazdówka w rozmiarze XS
Piłkę LaLigi mam, ale w normalnym rozmiarze, więc na przód nie wejdzie https://zapodaj.net/images/10d36ab1a0a9b.png

1

@PatrychoO Koszulke Leo z Argentyny zgubiłeś Patryku, wtedy by się wszystko zgadzało. ;-)

1

@Lionel_Messi10 nie ma jak tam wsadzić, ale koszulka wisi na szafie cały czas

1

@PatrychoO Rozumiem, ważne że jest koszulka ;-))

Ja w kwietniu kolejną powijam ;D

Będę miał już dwie, jedna z plakietka za wygranie Copa America a druga w kwietniu za wygranie Mundialu. ;D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?