La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1059 Culés

1

@AlexDark00 jak tam, bez lewego lepiej gramy w ataku nie? Dembele, Fati i sędzia Kurdystanu strzelili tą sytuacje sprzed chwili?

0

@SelloutCrowd No wyglądamy ok, wygrywamy ten mecz na razie. Z Lewym remisowaliśmy z Espanyolem np.

1

@AlexDark00 A może wspomnisz o jakimś meczu, który wygraliśmy w dużej mierze dzięki Lewemu? Nie powinieneś mieć problemu, bo trochę tego było.

1

@AlexDark00 ty masz jakiś kompleks na punkcie Lewego?

0

@Barcanajlepszyteam Victoria Pilzno, Cadiz, czyli sam TOP piłkarski xd.

1

@AlexDark00 a teraz mozemy np zremisowac lub przegrac przez Pedriego i Fatiego i Dembele i kazdego. Debilnych argumentów uzywasz ale dla beki stwierdzilem ze Cie oznacze

0

@AlexDark00 Kurde dobry ten Lewy. Ponad 20 goli strzelił w dwóch meczach? Wow, to nawet Messi nie ma podjazdu.

0

@Barcanajlepszyteam Strzelił w większej ilości meczów, ale wtedy już było 2/3:0 to te gole nie dawały pkt

0

@AlexDark00 Ale przyczyniały się do zwycięstwa, np gol na 2:0 z Realem, który uspokoił mecz i dał nam większą kontrolę. Zresztą co tu jest do tłumaczenia. Bez Lewego nie bylibyśmy liderem w lidze. I mimo tego, że nie jest w najwyżej formie, to przyczynił się do zwycięstwa superpucharu i bardzo dobrze, że wreszcie mamy napastnika, który potrafi strzelać nawet jak gra słabo.

0

@Barcanajlepszyteam Skąd możesz to wiedzieć, że nie bylibyśmy liderem? To jest sci-fi i gdybanie.

0

@AlexDark00 Bo jestem przekonany, że te gole które strzelił Lewy nie rozłożyłyby się na innych zawodników. Chyba, że wciąż grałby u nas Leo.

0

@Barcanajlepszyteam Nie musiałyby się rozkładać. Auba miał naście goli u nas.

0

@AlexDark00 Auba jest dobrym napastnikiem i tylko tyle, albo aż tyle. Natomiast Lewy to jeden z najlepszych piłkarzy ostatnich lat.

0

@Barcanajlepszyteam Jak dla mnie zbyteczny transfer. Mógł zostać Auba i przyjść jakiś świetny PO, żeby nie grać plackiem Roberto.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?