La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 546 Culés

konto usunięte

20

1 0 z Atletico 1 0 z Getafe to wyniki które dały zespołowi 6 punktów. Gramy bez najlepszego napastnika a dzisiaj jeszcze bez Araujo i de Jonga. Mecze są co kilka dni do tego dochodzą przeloty a to powoduje że piłkarze mają prawo grać na mniejszej intensywności. Moim zdaniem mistrzostwo zdobywa się grą obronna i to się w tym sezonie Barcelonie udaje. Takimi meczami o których pisze zdobywa się punkty ale też powoduje że to Real w każdym meczu będzie pod ścianą. Styczeń przyniósł Barcelonie 6 punktów w lidze awans do ćwierćfinału pucharu Króla i Superpuchar. Szanujmy to co mamy bo zawsze może być gorzej.

0

@Janiama Nie dyskutuj z ekspertęmi LaBamby!

5

@Janiama i przed Espanyolem bylo jeszcze 2-1 z Osasuna. 10 pkt zrobione z bilansu 5-2

4

@Janiama niektórzy tu oczekują że zawodnicy grający obecnie co 3 dni mecze będą biegać i presowac na najwyższej intensywności cały czas.

0

@Janiama Tu nie chodzi o braki czy dyspozycję. Tylko o to że my bez De Jonga czy Araujo powinniśmy lekko wygrać z takimi zespołami jak Getafe.

A największym problemem jest nieumiejętność zabijania meczu. I może się powtórzyć taki Espanyol. Mecz pod kontrolą , dużo sytuacji ale końcówka nerwowa z loretyjnym skutkiem....

0

@PatrykBarca Jeszcze raz to samo: masz wynik, przeciwnik nie atakuje ale próbuje wychodzić z kontrami. Nie masz napastnika a rywal stoi autobusem we własnym polu karnym. Co robisz? Przetrzymujesz piłkę nie dając rywalom okazji do wyjścia pod naszą bramkę czy szukasz na siłę gola na 2:0 ryzykując że stracisz a nic nie strzelisz.

konto usunięte

0

@PatrykBarca A dlaczego mamy łatwo wygrać z Getafe? Tam są piłkarze którzy zarabiają bardzo dobre pieniądze. Są profesjonalistami i doskonale przygotowani do sportu. Grają mniej meczów od Barcy. Nie latają do Arabii Saudyjskiej w trakcie sezonu. Maja prawo walczyć o każdy punkt z Barceloną.

0

@Azi Ale ja nie mówię o strzelaniu na siłę drugiej bramki. Rywal wyszedł wyżej i też atakował. Zostawiał z tyłu 1 na 1 naszych skrzydłowych. Można chyba też wyjść kontra zamiast lagi albo cofania do tyłu.

0

@PatrykBarca prób było całkiem dużo ale bez napastnika i Dembele, który bardziej próbował łamać rywalowi nogę niż grać z sensem - to nie jest proste. To był typowy mecz na 1:0.

0

@Janiama o w tymexzu wyglądali techniczne o 2 klasy niżej. I są pilkaesami o 2 klasy gorszymi. Ja nie mam nic przeciwko pragmatyzmowi w takim momencie sezonu. Ale rywal był spokojnie do wypunktowania. Strzelic drugą i grać w dziadka do 90min. Bo Espanyol już pokazał że 1:0 bezpieczne nie jest.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?