La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 852 Culés

1

Robi się coraz gęściej w sprawie Alvesa. Szkoda...bo to co piszą może okazać się prawdą. Takim wyraźnym sygnałem jest dla mnie to, co powiedział Xavi i jak nagle zmienił narrację. Władze Barcy na bank muszą już coś więcej wiedzieć, skoro doszło do tak wyraźnego skorygowania stanowiska. Również wierzę w zasadę, że nie powinno traktować się kogoś jak winnego, dopóki nie udowodni mu się winy. Niestety coraz więcej wskazuje na to, że jednak wydarzyło się coś niewłaściwego ze strony Alvesa.

0

@prokofiew A co Xavi powiedział?

1

@Barcanajlepszyteam
Xavi: Na początku chciałbym wyjaśnić to, co powiedziałem wczoraj w sprawie Alvesa. Zostałem źle zrozumiany i nie byłem zdecydowany, dlatego uważam, że należy się wytłumaczyć. Jest to bardzo trudna i ważna kwestia. Musimy potępić wszystkie te czyny, niezależnie od tego, kto je popełnia. Proszę o wybaczenie ofiarę i inne ofiary przemocy wobec kobiet. Jestem zaskoczony, że Dani mógł coś takiego zrobić. Rozumiem krytykę i przepraszam.

0

@prokofiew Wygląda jakby kobiety/feministki się doczepiły do jego wcześniejszej wypowiedzi i teraz Xavi musiał ją skorygować.

1

@prokofiew Xavi tylko wyprostował swój komentarz z przed 2 dni. Odebrali Xaviego słowa jakby to Alves był ofiara. Nie wydaje mi się by Xavi wiedział coś więcej niż media. Co nie zmienia faktu, że w mediach jest coraz grubiej o Alvesie

0

@prokofiew A co i czemu Barcelona miałaby wiedzieć więcej? Klub od kopania balona a sprawa karna która nie dotyczy nawet zawodnika tej drużyny.
Powychodziły nowe fakty, był PRowy nacisk na jasne stanowisko zgodne z obecną wiedzą i tyle.
Łatwiej będzie przeprosić Alvesa albo żyć z tym, że się go wystawiło gdy potrzebował wsparcia, jeżeli się okaże że jest niewinny, niż naprawiać PR po obronie gwałciciela.

0

@Tasde Niby tak, ale z drugiej strony masz domniemanie niewinności więc można stanąć po stronie Alvesa i jednocześnie potępiać tego typu sytuację. Jednak warto zwrócić uwagę na ostatnie zdanie jego wypowiedzi.
Wiadomo, że klub musi dbać o wizerunek ale z mojego punktu widzenia mógłby także bronić swojego byłego legendarnego piłkarza, który nie wiadomo czy jest winny. Dlatego uważam, że klub już coś wie. Skąd? Zwyczajnie, kontakty. Nie wierzę, że Laporta nie rozeznał się w sytuacji...

0

@prokofiew Funkcja domniemania niewinności nie istnieje w opinii publicznej, to przymiot tylko i wyłącznie prawny, w opinii publicznej kompletnie nieistotny i jeżeli zostaniesz posądzony o bronienie gwałciciela a gwałciciel nie zostanie oczyszczony z zarzutów, to masz kwas warty miliony euro na akcje PRowe a Barcelonie ostatnie czego teraz brakuje to milionów euro i dobrego PRu.

A Laporta wszechmocny nie jest, z resztą nawet nie musza niczego wiedzieć, przecież sprawy stają się oczywiste.
Jak były dwie wersje to bronili Alvesa, potem wypłynęło, że zeznanie Alvesa nie pokrywa się kompletnie z zeznaniami świadków oraz z monitoringiem, co więcej potrzeba, żeby po prostu odciąć klub od śmierdzącej sprawy która go nie dotyczy?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?