- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1162 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
13
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
24
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1162 Culés
1
- "Mam wrażenie, że to jest portugalski Czesław Michniewicz. Oczywiście, wygrał mistrzostwa Europy i Ligę Narodów, ale wydaje mi się, że kadra Portugalii z ostatnich lat to była najlepsza kadra od początku XXI wieku. Santos nie był w stanie wykorzystać tego potencjału." - przyznał Mateusz Majak w programie "International Level" na kanale Meczyki.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @Deviler @Ptasior
3
@Kondziubarca Kim jest Mateusz Majak?
1
@FcPortoFan1999 kajaM szuetaM. ;D
5
@Kondziubarca Gdyby był portugalskim Michniewiczem to by go Ronaldo wywalił po pół roku. Przecież Cristiano by taktyki autobusu i lagi na ślepo do przodu nigdy nie zaakceptował. Santos gra stylem defensywnym ale z pomysłem jak przejść do ofensywy i zaatakować a Czesiu gral chaos w obronie broniąc 10 zawodnikami i laga do przodu na walkę z obrońcami do Robercika. Nie porównujmy tych dwóch trenerów bo to brak szacunku dla Santosa
2
@Kondziubarca Słyszałem jak to mówił i nie zgadzam się, ponieważ on obejmował kadrę jak była na poziomie bliskim naszego (gwiazda + zlepek średniaków z dobrych klubów) i radził sobie bardzo dobrze. I po 1. kadra 'nabyła' mnóstwo gwiazd i go trochę przerosła (więc nam to nie grozi), a po 2. z czasem się to wypaliło (jak prawie wszędzie). Nie jest to trener topowy tylko bardzo dobry. Na nas i tak trochę za duże nazwisko więc trzeba się cieszyć :)
1
@Kondziubarca A po drugie to to był skład w finale w 2016 na Francję:
Nani Ronaldo
Adrien Silva
Sanches Joao Mario
Carvalho
Cedric Fonte Pepe Guerrreiro
Rui Patricio
No niesamowite pokolenie :D
1
@Kondziubarca Mysle że reprezentacja z Couto Costinhą Nuno Gomesen Figo Rui Costą Ronaldo Deco Simao Pauleta była lepsza od obecnej. Lepiej zbilansowana