- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1087 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
mekston
3
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
pt9
2
Bo w takie dni najważniejsza w życiu jest opalenizna. Reszta może zejść na drugi... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1087 Culés
15
Jak ktoś się nadyma, że 38 (!) letni za kilkanascie dni Ronaldo czegoś nie może, to chce mi się śmiać.
Wooow, blisko dekadę młodszy Bruno gra lepiej od niego, no coś niesamowitego. Albo Marcus Rashford w wieku 26 lat w końcu zaczął strzelać bramki. Tylko jedna rzecz, nie sztuka być lepszym od sportowego emeryta, nawet jeśli on za takiego się nie uznaje.
Każdy wie, że najlepsze już dawno za nim. Ale jak ktoś chce mu dokopać i jara się faktem, że dziś piłkarz x czy y jest lepszy, to naprawdę słabe. Bo wielu hejterow Portugalczyka musiało czekać 15 lat, by ten w końcu zjechał poziomem i mogli zacząć z niego kpić.
On w swoim szczycie zjadał tego Bruno czy Marcusa. Był na poziomie, który oni mogą sobie co najwyżej wyobrazić. Napisał kawał niesamowitej futbolowej historii, która co prawda brzydko konczy, ale nawet to ie jest w stanie wymazać tego, jak wiele osiągnął.
Oczywiście zawsze był słabszy od Leo, ale tylko od niego. Jako jedyny ofensywny piłkarz poza Argentyńczykiem przez 10/12 lat zawsze był w ścisłym topie :
Ronaldo :
- 5 złotych piłek
- 4 złote buty
- 7 x król strzelców Ligi Mistrzów
- 311 goli w 292 meczach ligi hiszpańskiej
Dziś w Arabii odbiera bonus za te niesamowite lata niesamowitej kariery. 200 mln euro, któż by się nie skusił :)
Ps : dajcie znać, jak te kozaki z MU zbliża się do tych liczb :)
4
@MESSIah16 tez się nie posikaj
1
@DaPidejpi ty ponoć już zmieniłeś dziś pampersa :)
0
@MESSIah16 No co, sama prawda.
0
@MESSIah16 To się śmiej.
0
@tristan87 ojoj
2
@MESSIah16
Ile jadu a ile takiego chamstwa w co nie których komentarzach :/ to aż....