La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1214 Culés

1

25 stycznia w Trybunale Sprawiedliwości UE ostatecznie zakończył się trwający wiele lat spór o prawo do nazwy Falubaz, który toczyły ze sobą żużlowy klub i zielonogórskie przedsiębiorstwo o tej samej nazwie. Trybunał przyznał rację przedsiębiorstwu.
Od środy to zakład zajmujący się produkcją maszyn włókienniczych i budowlanych posiada pełne prawo do korzystania z nazwy Falubaz. Od teraz to właśnie od zarządzających tą spółką będzie zależeć, czy i na jakich zasadach udzielą tych praw żużlowemu klubowi. W teorii mogą oni definitywnie zabronić korzystania klubowi z tej nazwy, wyznaczyć konkretne warunki, a nawet narzucić obowiązek płacenia za prawo do korzystania z tej nazwy.

0

@Criss18Barca Z reguły to firmy płacą klubom za umieszczanie swej nazwy i reklamę. A tu o co chodzi? Są tacy słabi,że im antyreklamę robią?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?