- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1120 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
7
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1120 Culés
1
Mateusz Skwierawski: Zamurowało mnie, gdy dowiedziałem się, że przed meczem z Francją na mundialu Robert Lewandowski zszedł z treningu wcześniej, bo nie był zadowolony z poziomu zajęć. Nawet jeżeli trening naprawdę nie był jakościowo na wysokim poziomie (tak było według relacji świadków), to jednak zachowanie gracza Barcelony świadczy, że pewne proporcje zostały zaburzone. To jedynie przykład. Tej grupie ludzi potrzebny jest zimny prysznic, bo ostatnio wygodnie jej z tym, że to głównie trenerzy są winowajcami porażek. Oprócz merytorycznej rozmowy i dobrego pomysłu na grę szatnia reprezentacji Polski potrzebuje nowych zasad. Ostatnio za dużo było ze strony piłkarzy chimeryczności i kręcenia nosem.
No no widzę lewus pełen profesjonalizm ale szczerze go rozumiem u grubasa treningi robić to tak średnio xD
7
@Emhyr Akurat proporcje dobrego smaku to zaburzył Michniewicz i od tego się wszystko zaczęło. xD Ja tam wcale się mu nie dziwie, z resztą tak samo w przypadku zawodników Barcelony za czasów Setiena.
6
@Emhyr Pewnie przelało się Lewemu, gdy przekupny Czechu wdrażał mu swoje systemu antyfutbolu.
Profesjonalne to może nie było, ale tak po ludzku rozumiem Roberta.
2
@hayek Tak samo jak u Brzęczka a potem wychodzi taki Probierzinho i mówi że się z nich idiotów robi no ale jak nie robić jak jest taki poziom
1
@Emhyr Może być fejur, może nie, ale o tym co się działo podczas tych MŚ to mogłaby książka powstać. Szczęsny w pojedynkę ciągnący repre, sprawa premii, zawodnicy rzekomo sami ustalający taktykę na mecz z Francją czy Lewy wcześniej schodzący z treningu. No i oczywiście połowa tego to albo fejki albo podkoloryzowane sytuacje, ale nadal tam musiało być ciekawie.
2
@Emhyr ja go rozumiem. Trenowałes z Guardiola Kloppem i Flickem a potem przychodzisz na trening i jakiś skorumpowany grubas próbuje zakorzenić w tobie swoją wypaczona wizje futbolu od ktorej chce ci się rzygac.
2
@Emhyr Lewandowski jest tytanem pracy, wszystko co osiągnął zawdzięcza tylko swojemu wysiłkowi. Przezwyciężył wiele trudności i doszedł do wyśmienitej formy swoją profesjonalną pracą.
Owocem tych działań był dalszy rozwój pod wodzą i ze wsparciem największych nazwisk piłki nożnej.
Czy to trenerów, czy piłkarzy, czy profesjonalnego sztabu.
Potem przychodzi do reprezentacji i dostaje jakieś gówno zwane treningiem od leszczy którzy nie mają na koncie żadnego sukcesu, ilość sukcesów piłkarksich zerowa (bo nawet jakby liczyć Ekstraklasę jako coś istotnego, to wystarczyłby lekko uzdolniony trener, żeby te rozgrywki zdominować), ilość wychowanych piłkarzy też zerowa.
Polska myśl szkoleniowa praktycznie nie wykreowała żadnego piłkarza out-of-box, co by poszedł i grał świetnie. Pojedyncze głowy są scoutowane jako potencjalne, ceny śmiesznie niskie to biorą naszych grajków którzy dopiero za granicą uczą się grać w piłkę.
I taki Lewy, który widział więcej niż cały nasz sztab szkoleniowy reprezentacji zapewne wie dużo więcej o treningu niż oni i doskonale wie, kiedy coś jest słuszne a kiedy coś jest niepotrzebną marnacją zdrowia i siły.