La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 966 Culés

konto usunięte

9



Super.

@barcelonaLM @michal26 @Azi

1

@masq To dlaczego nie wyślą ATACMS i nie zakończą wojny do czerwca?

3

@MysticCat bo dawkują wsparcie, odpowiednio. Nie chodzi o nagłe zaognienie, które mogłoby spowodować groźne ruchy w kierownictwie państwa rosyjskiego. Chodzi o bicie Rosjan tak, żeby żadne głupie ruchy nie przyszły im do głowy, a żeby i tak przegrali.
Powoli zmielić, ew obrócić, chociaż to chyba już niemożliwe. Bez żadnych wojsk strategicznych, nic z tego. Do tego dalsza wojna to łamanie niemieckiej polityki, deglobalizacja, zwieranie szeregów. Step by step.

0

@masq tych czołgów i tak mało będzie niestety. W zasadzie Ukraina powinna zacząć myśleć o odzyskiwaniu zajętych ziem a zamiast tego szykuje się do odpierania kolejnej ofensywy.
Niestety ruskie się ogarnęły :(

1

@masq Dodajmy, że M1A2, a to bardzo dobra wiadomość :) To już są mega czołgi :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?