La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1066 Culés

konto usunięte

0

Co tu taka panika ze składem? Przypomnę że gramy z 12 Gironą która ma do nas 23pkt straty - tutaj jakikolwiek skład powinien ich bez problemu ograć

0

@against_modern_football My z Intercity potrafimy grać dogrywkę, więc taki pewny bym nie był. To już nie te czasy, gdy przed takim meczem człowiek zastanawiał się ile wygramy. Teraz się zastanawiam, czy dany radę wygrać

0

@against_modern_football wiemy, że tak to nie działa. W takiej sytuacji silniejsze zespoł nigdy by nie traciły pkt z ekipami z drugiej części tabeli, a wiemy ze tak nie jest. Często tytuły rozstrzygają się właśnie regularnością - nieważne czy grasz z topką czy też dołem tabeli. Tak choćby przecież wtopiliśmy walkę o tytuł przegrywając z Granadą u siebie w sezonie 20/21 - baaa mając 1-0.

Do tego mecz wyjazdowy to zawsze statystycznie większa szansa na stratę pkt.

konto usunięte

1

@mekston wszystko się zgadza ale tak naprawdę skład jest optymalny - oprócz Alonso ofc bo jak już Balde ma odpocząć to lepiej dać tam Albę, chyba że to element taktyki jak będzie słabo szło to Raphinia i Alonso zjazd do bazy wejdzie ŚP i Alba będzie miał całą lewą stronę dla siebie. Pedri ostatnio zszedł połamany to dają też mu odsapnąć i Christiansen też zgłaszał ostatnio problemy więc lepiej dać mu odpocząć bo jest obecnie filarem i szkoda jakby wypadł na dłużej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?