La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1174 Culés

45

Też szkoda mi Dembuza. Francuz był w gazie, ale pisanie, że znów się połamał kiedy od półtora roku gra wszystko od dechy do dechy to żart. Ma za sobą mundial i jest podstawowym graczem Barcelony. Niestety, kontuzje to element tego sportu. Daliśmy radę w trzech meczach bez Lewego, musimy powalczyć teraz bez Dembele. A nuż Raphinha złapie rytm i pewność siebie. Ma teraz prawie miesiąc szansy, żeby się pokazać.

15

@Eto'o9 R10 Najlepsze i tak jest narzekanie na niego w co drugim meczu na LR,po 20 minutach jechany równo,a później strzela bramkę lub ma asystę i jednak fajny ten Dembele

0

@Luciano99 Bo on wlasnie taki jest, jak mu sie załączy trochę mózgu to coś da druzynie, ale jak robi 15 takich samych strat w jednej polowie no to wtedy drugi Raphinia, Ferran...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?