- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 985 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Ilka
5
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 985 Culés
6
Ciekawe czy w Hogwarts Legacy pojawi się Czarna Różdżka. W kilku materiałach na yt czy forach pojawił się ten temat.
Tutaj btw ciekawy materiał Rocka o HL:
@PatrychoO @macio_944 @Objectivo @Kgorecki2500 @Jakchcesz @Janas11224 @MesQueUnClub_87 @Kinginiesta
1
@IronSanHybrid Różdżka może i nie, ale postacie na pewno tak :P
6
@tadzik447 Czyli będą czarne różdżki xD
1
@hayek i to takie nieporęczne, bo grube :P
1
@IronSanHybrid myslisz ze będzie to gra z opcja zostania złym czarodziejem? Mega mnie wkurza jak gry na sile robią z ciebie niewiniątko, a w tej produkcji jest duże pole do popisu
1
@Janas11224 Tak i nie. Możesz od razu iść w czarnoksięstwo, a w dodatku są wszystkie zaklęcia niewybaczalne. Ja 7 lutego biorę Slytherin, czarnomagiczną furażerkę i idę w dark magic.
Przy czym to nie będzie typowy system moralności niestety.
"Hogwarts Legacy reveal that the game will not include a morality system, allowing players to be as evil as they desire. Players will be able to learn even the most forbidden of magic when Hogwarts Legacy arrives, but such choices may invite less-than-favorable consequences"
No, a tu inne podejście:
"‘Hogwarts Legacy’ Will Let You Be Evil And Use Unforgiveable Curses ‘Judgement-Free’
While the main debate around Hogwarts Legacy continues to be whether or not to buy/support the game due to JK Rowling’s anti-trans views, learning more about Hogwarts Legacy itself raises…a few new, entirely different questions.
A batch of preview content has just gone live for Hogwarts Legacy, and one thing that stood out was an interview GamesRadar did with narrative director Moira Squier, who affirms that you can be a dark witch or wizard and use Unforgivable curses in the game. Not just that, but you can just…be evil in Hogwarts Legacy, certainly a break point from the original books and movies where the heroes’ battle against evil was the core concept. A choice to be evil might be standard for an RPG, but that seems…pretty out there for a Harry Potter game.
As you may recall, there are three Unforgivable curses in world of Harry Potter: the Killing Curse (Avada Kedavra), the Cruciatus Curse (Crucio, to torture people), and the Imperius Curse (Imperio, to control people). All three are used at different points in the books, and famously, Harry Potter survives the killing curse Voldemort cast on him through the power of love."
Czyli wyjdzie w praniu.
0
@IronSanHybrid A ja właśnie nic a nic nie oglądam z materiałów żeby mieć jak największą frajdę na starcie gry i wszystko odkrywać samemu. O samej grze również praktycznie nic nie czytam od czasu 1 trailera z gry
0
@Rust_Cohle Ja wszystkiego od deski do deski też nie oglądałem, ale mniej więcej wiem jaki będzie motyw przewodni. Oczywiście historia jest dla mnie bardzo ważna, ale jako zdeklarowany fan universum Harrego Pottera bardziej jaram się światem. Tj. czekam na ester eggi czy odwiedziny i interakcje z lokacjami znanymi z ww universum.
7 lutego okaże się czy warto było kupić preorder na wersje deluxe i czy w ogóle warto było czekać. Trzeba jednak przyznać, że w materiałach z PS5 wygląda to dużo lepiej niż wcześniej.
BTW. Najbardziej interesuje mnie poza ww. optymalizacja. Tj. wolę 1080p w 60fps niż 4k w 30fps. No, a deweloperzy mieli z tym problemy.
1
@IronSanHybrid W grę pewnie zagram ale nie wiem czy na premierę bo nie jestem pewny czy mi pójdzie na średnich. Najwyżej w przyszłym roku. A tak to pewnie będę grał dobrą postacią i #TeamBorsuk
0
@Kgorecki2500 Kupuj PS5 i gramy :D
1
@IronSanHybrid ja tez zamierzam iść w czarną magię i do Slytherinu, ktoś musi zostać czarnym panem :D
1
@IronSanHybrid Dozbieram sobie żeby coś ulepszyć w PC (karta graficzna i procesor) i zobaczymy, może za rok (albo wcześniej). Ja jestem cierpliwym człowiekiem ;)
1
@Explode eee tam, ktoś przede wszystkim musi oddać Ślizgonom ukradziony (nie raz) przez Dumbledora Puchar Domów :D
0
@IronSanHybrid sam zagram jak stanieje @Rust_Cohle ja ci wyręczę to studio robiło wyłącznie popierdułki na licencji dla Disney typu bajki pixara ,,auta,, kilka lat temu ich zamknęli WB kupiło i reaktywowało studio. Lata temu zrobili trylogie mortal kombat 3. Ale co nachapią sie prorderów od naiwniaków to ich. To będzie ubi gra ze zbieranie kropek.
0
@wasacz Ofc. może być różnie, ale na podstawie dostępnych informacji i materiałów to co piszesz to zwykłe kocopoły. Gra miała mieć premierę kiedy? 2021, ale czuli, że to nie to czego chcą ludzie i wychodzi 2 lata później. Tylko PC i next geny, bo jak ma wyjść bubel na stare generacje to czekają. Mieli problem z optymalizacją co było widać w materiałach, a teraz widać mega poprawę. Wiadomo, że może być różnie, jednak pisanie o naiwniakach to xDDDD To, że studio jest jakie jest nie oznacza, że gra będzie do dupy.
0
@IronSanHybrid gram 20 lat , cyberpunk sie zapowiadał 10 razy lepiej, to co gadają i pokazują przed premiera to dwie różne bajki i trzeba zawsze brać z dystansem. No men skay, uczy . Widzę ze cię jeszcze nie nauczyło.. nie robić prorderów przed premiera. xd Właśnie oni licza na takich napalenców kupujących w ciemno znane marki. (; kocopoły ? napisałem tylko fakty studio nigdy nie zrobiło wielkiego hitu. Mało tego, to ich pierwsza taka dużo produkcja. Przypomina mi sie ostatni Biomutant tez wyglądał super na rozgrywce i zapowiedziach a wyszło 610 bo robiło go 15 osób a bardzo na to czekałem, powtarzalna gempley, fatalna optymalizacja . (; ale z jednym sie zgodzę to ciekawy swiąt i brakuje takich gier, zobaczymy po premierze, trzymam kciuki bo to świetny marka żeby zrobić taki open world. (;
0
@wasacz Cyberpunk miał pełno alertów przed samym wyjściem, mówiło się o wielu problemach z którymi nie poradzili sobie na premierę. Tu jest inaczej śledzę tę grę od dawna i fakt miała "kilka" problemów i było je widać na gameplayach. Twórcy mimo małego doświadczenia poszli po rozum do głowy i nauczeni fuck-upem Redów przesuwali i przesuwali premierą poprawiając błędy co na materiałach widać i to nie tylko ich własnych, ale seria ludzi mogła zagrać i pokazać trochę z tego. Co do preorderów robię, bo chcę i o ile do niedawna byłem mocno sceptyczny tak teraz moje nastawienie się zmienia, a 7 lutego to zweryfikuję.