La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1276 Culés

1

Ahhh te czasy kiedy Fati był lepszy niż Vinicius....małpa z twarzy, ale poziom nieosiągalny dla naszych skrzydłowych

0

@FCB24 Dembele wcale nie jest gorszy.

4

@FCB24 "poziom nieosiągalny dla naszych skrzydłowych"
Tymczasem Dembele gra w Wiśle Kraków

0

@macio_944 nie, gra w Barcelonie i po prostu jest gorszy od niego.

2

@macio_944 Nie przetłumaczysz kibicowi Realu Madryt ;>

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@macio_944 po tym jak wroci z pracy z huty

0

@Coutinho007 ale Ty masz ból tyłka o to że ja umiem docenić rywala xd jak tylko coś napiszę pozytywnego o jakiegoś piłkarza Realu to strażnik Teksasu reaguje. Trzeba być ślepym albo głupim by wyżej stawiać Dembele nad Viniciusem. Chociaż znając Ciebie to pewnie Raphinha > Vinicius

0

@FCB24 Tu chodzi o kłamstwo a nie docenienie rywala. Dembele może i jest nierówny ale kiedy ma dzień wciąga Viniciusa nosem.

0

@FCB24 Nie nie napisze Raphinha > Vinicius bo mowa o Dembele a nie o Raphinhi w tym wypadku. Nie ślepym albo głupim tylko znać się na piłce ale trolluj dalej pod pretekstem obiektywizmu :)

0

@FCB24 W czym jest lepszy Vinicius w tym sezonie od Dembele? Poza tym Vinicius pokazał ile bez Benzemy potrafi.

konto usunięte

0

@Coutinho007 tylko ze vinicius w tym sezonie robi co moze a benzema kopie sie po czole jakby XD

0

@MyjorMa Vinicius w tym sezonie też nie jest taki jak w tamtym. W tamtym faktycznie sobie radził w tym już średnio.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?