La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1851 Culés

1

Cieszą te +5 pkt przewagi nad RM ale za nie długo czekają Barce cieżkie mecze a wypadł Dembele :( i nie chce nic mówić ale jak Rapihnha czy Fati czy Ferran sie nie ogarną i nie wezmą cieżaru gry na siebie to po tych meczach może już nie być tej przewagi :/
A już w środe 01.02
Betis - Braca :/
Nastepnie
05.02
Barca - Sevilla
12.02
Villareal - Barca

3

@Romario87 Z Sevillą damy radę na luzie. Ciężej z Betisem I Villa.

konto usunięte

2

@Romario87
@Rewolucja123
Akurat Villareal to dla Was żadna przeszkoda. Zobaczcie na wyniki na przestrzeni ostatniej dekady. Darmowe punkty.

1

@bartas97
No właśnie Ten mecz na El Madrigal (Estadio de la Cerámica) może być cieżki pod nie obecność Dembele tak samo jak mecz z Betisem
Sevilla może być łatwiej aczkolwiek nigdy nie można tej drużyny lekceważyć tym bardziej że walczy o punkty żeby wskoczyć na wyższe mieejsce w Tabeli

konto usunięte

0

@Romario87
Villareal przyjmie potulnie pewnie ze 3 bramki i się schowa. Nie spodziewam się żadnych trudności w tym meczu z Waszej strony :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?