La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1320 Culés

1

Kounde Araujo i potężny Duńczyk muszą grać bo to obecnie ściana, Balde też musi się ogrywać ale ten Pavard może być fajna opcja na mecze z mośkami

2

@Salchent ale to po co ten placek Alonso?

0

@Janas11224 kto to wie

0

@Janas11224 Zapchajdziura.

3

@Salchent Z mośkami to powinien grać jakiś młody aby się ogrywać. Nie widzę sensu ściągania Pavarda, kiedy on na.pierwszy skład jest za słaby

1

@Janas11224 i najgorsze jest to, że Xavi w niego wierzy bezgranicznie. Jak prowadzimy 1-0 to jest niemal pewne, że Alonso wejdzie bronić wyniku

0

@PatrykBarca nie ma na rynku dobrego nominalnego PO do wyjęcia, a widocznie ci z niższych szczebli nie nadają się nawet do ogrywania

0

@FCB24 I albo jest niszczony przez kulejącego jakiegoś średniaka, albo nie goni rywala, albo karnego wali dla rywala.

1

@Salchent Jak nie ma? Foyth, Arnau Martinez.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?