La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 764 Culés

konto usunięte

0

Ten Hogwart ma kurde dosyć wysokie wymagania... Chciałbym sobie pograć, ale nie wiem czy mi pójdzie na GTX 1050 4GB. 16 ramu i Intel Core i7. Pewnie na minimalnych by poszło jako tako.

konto usunięte

5

@TheNekro94 To ty chyba z chaty Weasley'ów zakosiłeś tego Złomka

1

@TheNekro94 tylko konsola.

konto usunięte

1

@Rust_Cohle Nie gram w prawie nic, to jest laptop, ale akurat w Hogwart bym pograł.

1

@TheNekro94 Też się zastanawiam :P Ja mam gtx 1070 i i7-3770. Kupię na Steam i najwyżej zwrot zrobię

1

@TheNekro94 Ruszyć to na pewno ruszy, ale obawiam się, że gra będzie miała średnią optymalizację. Absurdem jest posiadanie np. 16 GB RAMu w najniższych ustawieniach, czy 32 GB w najwyższych. Wymagania całkiem spore, a wizualia moim zdaniem nie są aż tak zabójczo piękne i technologicznie dopieszczone by tłumaczyć tak wysokie wymagania. Mimo wszystko spróbowałbym na Twoim miejscu to odpalić, bo może się okazać, że będzie chodzić zadziwiająco dobrze. Ja w Wieśka 3 pierwszy raz grałem na kompie, który nie spełniał minimalnych wymagań i było nieźle ;)

konto usunięte

1

@macio_944 Też się właśnie zdziwiłem bo patrząc na grafiki to na obecne czasy jest to wręcz średniawka, także pewnie optymalizacja do dupy.

konto usunięte

0

@TheNekro94 remember no proorders. na pc zapewne bedzie optymalizacja flops i miesiąc łatania przynajmniej . Zresztą ostatni forspoken i na ps5 fatalnie działa.

6

@macio_944 Ja ci włączyłem wtedy na YT gameplay tego Wieśka 3 cepie,a ty zrobiony po 8 piwach się cieszyłeś i myszką klikałeś odłączoną od komputera

konto usunięte

0

@Luciano99 To Ty masz prąd? Skąd kradniesz?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?