La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1478 Culés

0



Cisnę to dzisiaj cały dzień w robocie. Dla mnie sztosik.
Eminme to jest dla mnie mistrzunio hiphopowej sceny w Ameryce.

Da Was kto ma najlepsze flow za oceanem?

1

@gaucho104 Amerykańscy raperzy, którzy mają dla mnie najlepsze flow już nie żyją.

1

@MesQueUnClub_87 nie przepadasz za Eminemem?
No 2Pac to wiadomo ;)

1

@gaucho104 Z żyjących to Big Daddy Kane, Ghostface Killah, Method Man, Tech N9ne, Rakim no i Eminema też można dać. Z nieżyjących to na pewno Big L i Biggie.

1

@gaucho104 Lubię Eminema, ale on nawija szybko i strzela jak z karabinu maszynowego, a ja najbardziej lubię jak raper płynie po bicie i luzuje słuchacza.

Notorious B.I.G., 2pac, Coolio, Method Man, AZ to moje ulubione flow ;)

Nie wiem czy kojarzysz AZ, ale tu masz próbkę jego flow.




A z takich szybkich nawijaczy to jeszcze obok Eminema lubię Pig Pun (R.I.P) i Busta Rhymes.

0

@Szreko połowy nie znam ;)
@MesQueUnClub_87 zapomniałem o Biggie jeszcze. Coolio i Busta Rhymes też sztosik. A tego AZ później przesłucham ;)

0

@gaucho104 Radzę poznać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?