- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1392 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
NeroTFP1
18
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
ranger3120
21
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1392 Culés
7
Jak hiszpańscy sędziowie zaczną rzucać argumenty w tych tłumaczeniach to będzie zabawa
0
@bartas97 Dla mnie to strasznie bez sensu pomysł xD Tylko większy zamęt wprowadzi
17
@Kgorecki2500 dla ciebie to jakakolwiek zmiana na świecie wprowadza więcej problemów i w ogóle żadna zmiana nie jest potrzebna
5
@Kgorecki2500 Wlasnie odwrotnie, sędziowie będą bardziej uważać co dyktują i jakie decyzje podejmują. Szczególnie w Hiszpanii taki Lahoz nie zrobi kamiennej twarzy tylko będzie musiał powiedzieć dlaczego tak a nie inaczej. Świetna sprawa, skoro chce tak błyszczeć to teraz będzie miał okazję. I to nie tylko on oczywiście.
0
@bartas97 Chce zobaczyć jak Manzano dyktuje rzut karny mimo, że go nie było i jeszcze tłumaczy to na swój sposób.
Skoro Tebas potrafi ludziom mówić prosto w oczy, że La Liga jest silna i ma największe gwiazdy, to sędziowie też będą mogli opowiadać rzeczy z innej rzeczywistości, rozmijające się z prawdą. Zrobią z siebie klaunów, ale oni i tak mają to w dupie.
1
@Kgorecki2500 dlaczego zamęt ? I tak tłumaczy zmianę decyzji zawodnikom to co szkodzi powiedzieć to na głos, więcej czasu to nie zajmuje
0
@DaPidejpi Tak.
@kuz @Kinginiesta Sędzia może się wytłumaczyć jakkolwiek a kibice i tak będą wiedzieli swoje. Plus to tylko chyba przy Varze. Więc rozwiązanie dla sędziego będzie proste. Nie korzystać z Varu
1
@bartas97 Piękna zmiana! Tak to sędzia milczał i stwarzał wrażenie idioty, a tak to się odezwie i rozwieje wszelkie wątpliwości.
0
@Kgorecki2500 Nie ma czegoś takiego jak nie korzystać z VARu. Funkcjonalność już dawno się zmieniła i to nie jest zabaweczka sędziego który korzysta kiedy chce xD. Pan widzę daleko w tyle jeszcze przed covidowo xD
Teraz VAR to narzędzie do kontroli sędziego tylko z bardzo ograniczonymi wypadkami w których może to robić: Karne, Czerwo i uznana/ nie uznana bramka. Gdzie VAR jeżeli się nie zgadza z decyzją sędziego. Woła go do monitora i on MUSI do niego iść. Decyzja i tak należy do niego ale sam fakt że idzie znaczy że sędzia na VAR uważa że sędzia boiskowy popełnił błąd.
Dla tego też mam tipa ^^ jeżeli w meczu sędzia biegnie do VAR z 90% szansą decyzja będzie zmieniona ^^
Nie dziękuj, nie ma za co.
@edit.
Super zmiana tylko moim zdaniem arbiter powinien tłumaczyć decyzję do VAR a ci pisać (sensowne) tłumaczenie tekstem na translację, albo mieć osobę która będzie to mówić tak jak np włączenie komunikacji zespołu w F1. Bo jak tak sędzia będzie gadał głupoty łamanym angielskim to nic z tego nie będzie xD więcej śmiechu nuż pożytku.
0
@zenoowity Nawet... wytłumaczenie może być jakie sobie wymyśli xD A z tymi 90% bym nie przesadzał. Nie w Hiszpanii