- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 783 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 783 Culés
3
Myślicie że ruszą na Kijów?
@Kgorecki2500 @michal26 @tomek8756
26
@Kondziubarca Nie wiem,ale niepokojące jest to,że stary wykupił mi wycieczkę do Kijowa na 20 marca
0
@Kondziubarca po dotarciu czołgów i wszystkiego innego na Ukrainę to oni mogą chcieć.
1
@Kondziubarca Raczej tak. Skoro Rosjanie jeszcze nie proponują rozmów to w ich mniemaniu są wystarczająco silni.
4
@Luciano99 nie przejmuj się, z @Bocheno1 i @Deviler zajmiemy się zakładem pod twoją nieobecność
4
@Kessie I Jowitą oczywiście
1
@Kondziubarca Jakiś rosyjski ekspert od Kremla mowił że celem Rosji w tej ofensywie będzie tylko i wyłącznie zajęcie Donbasu bo nie mają już sił a ruszać to sobie mogą już nie będą w takiej pozycji jak rok temu bo teraz Ukraina ma topowy sprzęt a wcześniej mieli radziecki syf
1
@Kondziubarca Nie popełnia drugi raz tego samego błedu. Raczej będą próbować opanować cały Donbas
0
@MesQueUnClub96 czołgi to sobie mogą z lotnictwem xD