La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1290 Culés

1

Dawać tego Asensio jak kontraktu z nim nie przedłużą, bo na Ferrana ja już patrzeć nie mogę, a gorszy na pewno nie będzie.

0

@Kuba_1 Asensio to drugie skrzydło.

0

@Kuba_1 przecież Ferran jest lepszy niż Raphinha czy Fati

2

@FCB24 Nie jest lepszy.

0

@Coutinho007 Przecież Ferran gra po prawej stronie, tam gdzie Asensio. W tamtym sezonie grał na lewej.

@FCB24 Być lepszym od Fatiego czy Raphinhi z tego sezonu to żaden wyczyn, tak naprawdę każdy z nich jest tragiczny.

konto usunięte

0

@Kuba_1 Asensio próbuje grać tylko wtedy jak mu się pali pod dupą weź tego madryciaka zabierz ode mnie.

0

@Kuba_1 Różnie gra ale głównie szpica/Lewa strona w Repce bardziej na Prawej i Valencii grał tak.

0

@Emhyr W tym momencie nie mamy kogo wpuścić z ławki rezerwowych i obojętnie czy wejdzie Fati czy Ferran to jest tak samo tragicznie więc trzeba coś myśleć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?