- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 783 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 783 Culés
1
Cristiano Ronaldo na 2:2 w 90. minucie z rzutu karnego. SIUUUUU
16
@michaleu Wy serio to gówno oglądacie?
0
@Ptasior jak leci na tvp sport to czemu by nie obejrzeć :D
15
@Ptasior To w sumie ciekawe, że Cristiano praktycznie cały czas dostaje tu zjebki, a i tak część społeczności tutaj śledzi jego poczynania. Nawet jak gra w Arabii ^^
4
@Danny Gaucho ludzie oglądają dla byłego gracza Barcelony Cristiana Tello ^^
a to, że tam przy okazji Cr gra w drużynie rywala to już zbieg okoliczności.
0
@Danny Gaucho No to jest fenomen, że tylu ludzi śledzi rozgrywki porównywalne poziomem do polskiej ekstraklasy i potrafi się tym ekscytować.
2
@Ptasior To raczej nie chodzi o poziom samych rozgrywek i ekscytację nimi. Chodzi raczej o to, żeby oglądać i zobaczyć, że Ronaldo nawet tam nic nie gra i z tego śmieszkować.
Ronaldo jest mi na tyle obojętny, że ani myślałbym odpalać mecz czy śledzić relację live specjalnie dla niego. Jasne, wynik "muszę" znać, ale to już dla samej statystyki ^^
0
@Ptasior @Danny Gaucho No co ty gościu, mam Al Nazar w ulubionych drużynach i śledzę na Flashscorze