La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1353 Culés

konto usunięte

1

Jaki jest powód nielubienia przez ludzi rodzynek? Suszony owoc jak każdy inny

5

@Emhyr Rodzynki w serniku TOP

1

@Emhyr Same mogę jeść, ale jak są w lodach, czy ciastach, to jakoś mi nie pasują tam.

6

@Kgorecki2500 powinni Ci odebrać obywatelstwo polskie

konto usunięte

0

@FCB24 Nie widzę nic w tym złego tbh. Dla mnie nie ma różnicy czy są czy nie ma

1

@FCB24 Prawdziwy Polak je właśnie tylko z rodzynkami. Jak mężczyzna.

konto usunięte

0

@mr Barca Ale to tak jakbyś dorzucił inne owoce do tego

3

@Kgorecki2500 taaa jasne a prawdziwy Neapolitańczyk je pizze z ananasem

0

@Emhyr Rodzynki same bardzo dobre, ale w serniku to zło najgorsze

konto usunięte

0

@macio_944 Ale dlaczego właśnie nie jestem w stanie tego pojąć xD W innych ciastach też masz udziwnienia z dodawaniem owoców i jakoś nikomu to nie przeszkadza

0

@Emhyr Po prostu moje kubki smakowe oceniają, że do sernika rodzynki zupełnie nie pasują. Poza tym mam wrażenie, że są totalnie rozpaćkane i kwaśne co bardzo odrzuca. Gdy jesz je normalnie, z opakowania - są dużo smaczniejsze.

konto usunięte

0

@macio_944 To już zależy od jakości rodzynek ja kwaśnych nigdy nie spotkałem zawsze słodkie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?