La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1534 Culés

80

-Wspaniały Camavinga
-Fenomenalny Vinicjusz
-Boski Rodrygo
-Bezbłędny Rudiger
-Świetny Czułameni

Myślisz, że to zachwyty kibica Realu po zwycięstwie nad Barceloną 4:0, a to tylko odklejka redaktora Ćwiąkały podczas gdy Real dostawał w cymbał od Majorki

7

@qbuteq Zapomniałeś że nie każdy musi być kibicem Barcelony i z założenia nienawidzić Realu ...
Ziomek jest fanem ligi hiszpańskiej i wypowiada się bardzo pozytywnie o różnych plackach z Celty i innych gówien.
Nie widzę nic złego chyba że się jest odklejonym kibicem Barcy :)

6

@zenoowity
To chyba meczu nie widziałeś.
To jak dzisiaj "lizał" rów Viniemu, to dramat. Każda stykowa sytuacja, to "biedny" Vini i jest obrażany, prowokowany, ale w drugą stronę (a było tego dużo), to nie był już tak wylewny...a dzisiaj na 4 żółtka zasłużył.

1

@norbi77 A no nie oglądałem xD, zazwyczaj w filmikach wypowiada się bardzo dyplomatycznie. Może starał się w meczu bronić swojej tezy z ostatniego filmiku że Real wyłazi z dołka i zaczyna grać ładnie ^^
Ale z drugiej strony, nie oglądałem to nie do końca wierzę w słowa ludzi z la Rambli bo wiem że wystarczy popatrzeć źle w kierunku Barcy albo zbyt wylewnie pochwalić madrydzioka i już jest afera ^^.
Więc oceniam na podstawie tego co widziałem. :)

3

@zenoowity
O Realu, to mało co gadał, ale o Vinim...więcej niż Borek o Lewym w 5 meczach :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?