La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1317 Culés

7

Kessie wczoraj piękna asysta:) oby coraz lepiej grał

Raphina kolejny dobry mecz i już 4 gole i 4 asysty w lidze:) dryblingu może nie ma mega ale te podania i asysty ma super

jak dla mnie najważniejszy jest taki wymierny efekt a nie tylko same dryblingi dla dryblingu

oby tak dalej:)

konto usunięte

2

@lucca87 wczoraj dał próbkę swoich możliwości. Jeśli będzie teraz grał regularnie i łapał asysty czy bramki to może mu to da pewności i jeszcze coś z tego będzie. Ja mu kibicuję, co nie znaczy, że mnie czasami nie irytuje :) nie gra jakoś wybitnie ale ma to coś i nawet jeśli gra średnio czy słabo to 1 czy 2 akcje robią różnicę i są decydujące. Oby tak dalej :)

2

@pioz123
dokładnie dla mnie liczy się wkład w wynik zespołu

nie musi robić pajacerki jak Antony:) ale jeśli będzie tak pięknie podawał a ma do tego smykałkę to będzie z niego pociecha jeszcze:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?