La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1276 Culés

4

To tak odnośnie rozporządzeń unijnych i najnowszej kwestii jedzenia robaczków.
https://zapodaj.net/65050551d8427.jpg.html

3

@ObiwanKenobi Śmieszy mnie to, że dopiero ludzie odkryli, że można produkować jedzenie z robaków. Radzę nie sprawdzać sposobu produkcji niektórych barwników, bo światopogląd może runąć z hukiem ;)

0

@Hosh Kiedy czytałem, że w zwykłej tabliczce czekolady znajduje się mnóstwo odnóży owadów, które siedziały sobie na drzewie kakaowca.
Ja na razie nie mogę się przełamać do jedzenia robaków, bo mają one mnóstwo pasożytów, które są ciężko wykrywalne.

0

@Hosh śmieszy mnie jak komus sie wydaje, ze jedzenie robakow i robienie barwnikow to jest to samo

0

@Zoker to lepiej nie czytaj jak sie robi cole, frytki z mcdonalda lub kawe rozpuszczalną

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?