La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

2

Wiecie co mnie wkurza najbardziej? Hipokryzja u Erdogana, chłop nie ma problemu z mordowaniem Kurdów, wspieraniu Azerów w mordowaniu Ormian, straszeniu innego członka NATO-Grecji roszczeniami terytorialnymi czy blokowaniem wejścia Szwecji i Finlandii do NATO a dziś w obliczu wielkiej katastrofy mówi: potrzebna pomoc międzynarodowa...

5

@Kamilos84 Ale dostaje przeważnie to co chce, gość jest bezwzględny i tyle.

1

@Kamilos84 Polityk genialny ale fakt strasznie upierdliwy aczkolwiek NATO jest on potrzebny

2

@Kamilos84 Erdogan jest tym kim chciałby być Kaczyński - dyktatorem z krwi i kości.

1

@Sulimo Dokładnie tak. Turecka armia to druga siła w NATO.

1

@Kamilos84 Gdzie tu widzisz hipokryzję? On cały czas robi wszystko tylko na korzyść swego kraju. Przynajmniej na korzyść tak jak on to pojmuje. A środki jakie używa dobiera zależnie od sytuacji - trzeba pogrozić innym krajom to grozi,trzeba poprosić ich o pomoc to prosi. Najgorsze w tym jest to,że ma taką pozycję, że może sobie na to pozwolić.

1

@Kamilos84 w tym to akurat zawsze trzeba pkmóc tam sa ludzie.Erdogan to nna kwestia

0

@maroon naprawde on robi wszystko dla swego kraju najlepiej.Cofnięcie turcji z demokratycznej drogi.Az usa f35 im nie chcą dac bratanie się z ruskimi.Inflacja i wzrost bezrobocia naprawde uważasz ze to dobre dla jego kraju;)

0

@Borneo Przecież napisałem,że robi dobrze,ale wedle swojego pojmowania tego dobra.

0

@maroon to tego swojego nie doczytałem;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?