La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1633 Culés

0

Skoro Xavi mówi, że chce, żeby Fati został, to musi zacząć robić liczby, a one są bardzo ważne dla napastników. Dlatego pod absencją Busiego moim zdaniem Xavi mógłby zaryzykować i wyjść 433 i dać pograć Fatiemu bądź tez Ferranowi, który także liczb potrzebuje. Wydaje mi się, że Fati lepiej czuje się na skrzydle gdy u boku ma Lewandowskiego, wiec takie ustawienie mogłoby być dobrą szansą dla niego

0

@Kitek1640 Xavi tak mówi bo musi tak powiedzieć, jeśli Fati się nie poprawi do końca sezonu to bardzo możliwe że będą chcieli go wypchnąć z klubu.

0

@Kondziubarca Szczerze wątpię, dopiero następny sezon będzie weryfikacyjny dla Fatiego.

0

@marcin62 tez tak sądzę. Trochę głupotą jest rozliczać się z Fatim po jego pierwszym sezonie, kiedy dopiero co kontuzje na razie go zostawiły. Ciężej będzie z Ferranem, trzymam kciuki aby obaj się odbudowali.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?