- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1030 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
4
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
53 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Ilka
1
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1030 Culés
1
Z naszymi legendami jest tak jak nie chciałem zeby nigdy było. Jak odchodził Xavi to było mi cholernie przykro, ale odszedł w idealnym momencie. Jak odchodził Iniesta to jeszcze większa przykrość sprawiło mi jego pożegnanie. On mógł pograć jeszcze sezon. Odeszli w chwale, odeszli bo czuli ze nie dają tyle ile dawali w swoim prime. Suarez odszedł w bardzo zły sposób, szkoda ze nie dostał pięknego pożegnania, ale tez byl juz czas się pożegnać. O Leo nie mówię bo on nie powinien nigdy odchodzić. Alves tez poszedł sezon za wcześnie, choć w jego przypadku powrót sprawił ze jeszcze można było mu podziekowac za wszystko. A z naszymi obecnymi legendami mam ten problem ze czekam aż w końcu skończą tu przygodę. Nie mogę się po prostu doczekać aż ta drużyna będzie wolna od Busiego i Alby. Wiem ze jeszcze mogą nam dac dużo sportowo ale jestem gotowy ich pożegnać i nie mogę się doczekać tej chwili. Xavi i Iniesta wiedzieli kiedy odejść. Zależało im na tym zeby być tu tylko w najlepszej formie, a obecnie zależy im tylko na tym zeby tu być. Nieważne jak grać, nieważne czy wygrywać trofea, byle być w tym samym miejscu. Oby po tym sezonie nasze drogi się rozeszły. Może Alba jeszcze mógłby zagrać sezon jeśli zmieni swój kontrakt, ale Busi pomimo ostatnich dobrych spotkań, mam nadzieje ze to ostatnie miesiące w naszej koszulce. I nic już tego nie zmieni.
1
@Janas11224 Rakitica też pożegnali jak i Suareza.
6
@Janas11224 Ale o co cho z Alba? Przeciez gosciu jest jednym z najlepszych LO na swiecie w ofensywie. Jest tez solidny w obronie.
W dodatku nie marudzi jak siedzi na rzecz Balde.
Dla mnie ten sezon ma wzorowy. Zeby taki na prawej pewny byl Roberto, to moglibysmy nie trzesc tak dupami o zdrowie Kounde.
0
@El dominatore chodzi o pensje. No ten sezon ma Ok bo mało gra i się przydaje, ale to on jesy jednym z głównych sprawców ostatnich blamazy
0
@Janas11224 Nie powiedzialbym, ze glownych. Ostatnich? Czyli Inter i Bayern?
Tam glowna role odgrywali Bellerin i ten pseudo obronca Garcia.
0
@El dominatore mówię o Liverpoolu i Romie