- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 760 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 760 Culés
6
"Gracze prześcigają się w pomysłach na to, co powinien zaoferować dodatek Phantom Liberty do gry Cyberpunk 2077. Wśród nich znalazły się między innymi ulepszone miasto oraz maszyny latające. Na Reddicie powstał wątek, w którym gracze dzielą się swoimi marzeniami odnośnie do zawartości, jaką chcieliby otrzymać w Cyberpunku 2077: Phantom Liberty."
Hahaha, dokładnie taka sama sytuacja jak przed premierą podstawki (problemy techniczne swoją drogą), czyli gracze sobie coś ubzdurają, że to MA BYĆ, a później jak tego nie będzie to j*b 2/10 i wszechobecne narzekania. Co za dramat...
3
@macio_944 Sorry ale jeśli chodzi o podstawkę to raczej redzi obiecali za dużo. Pamiętasz jak miała być możliwość wejścia do każdego budynku ? Nie ma co gadać, CP2077 wyszedł o za dwa lata za wcześnie.
0
@macio_944 ja się przekonałam do Cyberpunka, mam na razie 15 h, dawkuję sobie i bawię się super. Cieszę się, że wychodzi dodatek, jednak pewnie zanim przejdę podstawkę to zdążą go wydać i naprawić. XD
3
@macio_944 Ja z CP2077 miałem jeden problem. Mianowicie fabuła była za krótka jak dla mnie.
2
@bartekvisca Podaj mi proszę artykuł, czy wypowiedź, że mówili że będzie możliwość wejścia do każdego budynku.
@Kgorecki2500 Kwestia gustu. Dla mnie właśnie odpowiednia, bardzo dobrze side questy dopełniały główną historię.
@clyde Ciekawe czy zejdzie Ci tyle ile mi RDR2 od zakupu, czyli jakieś niecałe 3 lata :)
0
@macio_944 No ja pod koniec miałem tak, że latałem po mapie i robiłem te poboczniaki, żeby za szybko gry nie skończyć a nie, żeby dopełnić nimi główny wątek. Tak trochę na siłę
0
@macio_944 a przeszedłeś już to RDR2? :D
0
@clyde Jakieś 2-3 miesiące temu, teraz w sumie się bujam po New Austin Johnem. Absolutny TOP ofc :)