- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1126 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1126 Culés
1
Bardzo dobry teledysk z Jerzym Skolimowskim do utworu "Mori" Dawida Podsiadło:
Mega ładne ujęcia i klimat. A Podsiadło kolejny raz udowadnia, że wokalnie i artystycznie jest aktualnie najlepszym polskim muzykiem.
0
@macio_944 Dawid Podsiadło i Artur Rojek moim zdaniem dwóch największych od kilku lat w polskiej muzyce.
1
@macio_944 *muzykiem popularnym
0
@TheNekro94 Abstrahując od popularności - dla mnie tym najlepszym, mimo że na co dzień słucham innej muzyki. Ale patrząc na walory wokalne, jakość tekstów, jak i sam artyzm powiązany z resztą i głównie z teledyskami to żaden inny twórca nie robi tyle ile Podsiadło. Świetne okładki świadczące o wysokiej kreatywności (szczególnie płyta Małomiasteczkowy z lekko obróconym muzykiem - świetna sprawa), bardzo dobre teledyski (Trofea z inspiracją do filmów Wesa Andersona - genialne) etc. Obiektywnie ciężko mi znaleźć kogoś innego kto jest po prostu lepszy na tylu płaszczyznach.
1
@macio_944 Jako ciekawostkę mogę podrzucić, że do tego utworu nie zamierzano tworzyć teledysku ale ktoś podrzucił pomysł aby wykorzystać te ujęcia pochodzące z początków czasów pandemii i pomysł został zrealizowany.