La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1184 Culés

konto usunięte

2

Kurczę jak się słyszy te doniesienia z Turcji, Syrii. Rany boskie tyle ludzi straciło życie w jednej sekundzie. To jest niepojęte. Niewyobrażalna tragedia.

konto usunięte

11

@kamilos1214 a ludzie się srają czy jakiś piłkarz został odnaleziony czy nie.
Poumierały tysiace osób w tym matki, dzieci, jedna kobieta rodziła pod gruzami - dziecko żyje, a ona umarła...
a tu pie**lenie o jednej osobie. Z całym szacunkiem do niego

3

@Rust_Cohle ... ludzie sie srają (przynajmnie w Polsce na ten moment) o młodego Murana którego życie bazowało na propagowaniu nienawisci i hejtu ... spectrum obietywizmu znikneło w czelusciach głupoty można by rzec

konto usunięte

0

@Rust_Cohle ale jak mają się nie srać skoro taki pajac jak Michał Pol tylko to przeżywa. Ciul w tymi wszystkimi co zginęli, Atsu się liczy. Jak nie trawie, tego Pola to zwykły bezmózg a ludzie wpatrzeni w niego jak w obrazek. Albo przeżywanie jakiegoś ćpuna z FMMA to się zaćpał na śmierć, bo nie potrafił normalnie żyć, szanować daru jakim jest życie. A tam ludzie, w jednej sekundzie zginęli. Kurczę chyba słaby że mnie katolik, bo w takich momentach mam problem z wiarą i nie kupuje tłumaczeń że Bóg zabiera tych których w danym momencie najbardziej potrzebuje. W jednej sekundzie sobie umyślał że potrzebuje już ponad 20 tys istnień?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?