La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1352 Culés

3

Czy jedzenie parówek "Berlinek" to działalność anty-polska? :P
@macio_944 @Comentateiro @Jakchcesz @tomek8756 @Barca1992

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Kgorecki2500 tak ... jeśli jesteś patriotą to nie możesz .... no nie po prostu :)

3

@Kgorecki2500 Berlinki to swoją drogą strasznie słabe jakościowo parowki, polecam te juniorki z lidla jak już xd

konto usunięte

1

@Kgorecki2500 Tylko Pikok z Lidla.

1

@Jakchcesz Hmm... pod względem smaku są raczej ok. :) A 5 zł za paczkę to chyba spoko cena :P A pod względem składu to chyba też takiej tragedii nie ma :P

2

@Kgorecki2500 nie no akurat skład mają mega średni, około 70% mięsa xd mnóstwo chemii do tego. Serio te juniorki lepsze albo chociaż pikok jak pisze @TheNekro94 ale z tego co pamiętam to pikok strasznie nierówny jest, czasem jakąś wędlina to totalny szajs a czasem coś innego już dobre xd

1

@Jakchcesz A to nie wiem. Ja mam organizm greckiego boga to chemia mi nie straszna.

1

@Kgorecki2500 Parówkowym skrytożercom mówimy głośne i stanowcze NIE.

1

@Kgorecki2500 Oczywiście, tak samo jak głosowanie na peło

1

@Kgorecki2500 Nawet więcej agenturalna. Za to w normalnym kraju w normalnym czasie było bliskie spotkanie z plutonem egzekucyjnym.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?