La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 856 Culés

1

Co by się musiało stać żeby Konfederacja objęła rządy w Polsce? No bo 6% poparcia to ich sufit. Musiałaby Rosja zaatakować Polskę, Putin ustanowilby marionetkowe władze, no i Korwin na prezydenta, Braun na premiera, Sykulski ministrem spraw zagranicznych, Pitoń ministrem zdrowia. Dlatego Konfa wie co robi podlizujac się Rosji.

1

@betonito ale pieprzysz kocopoły

0

@lucas/catalan jakiś argument?

0

@betonito Raz, że największe poparcie u nas nadal mają PiS i PO, co podejrzewam, że jakiś czas się tak jeszcze utrzyma, musiała by nastąpić zmiana pokoleniowa, dwa to, że część z nich przychylnie wypowiada się o Rosji, nie znaczy, że każdy ma tam takie samo zdanie.

0

@betonito ,,Putin ustanowiłby marionetkowe władze". Niezły farmazoniarz z ciebie. Nara

0

@lucas/catalan A co, myślisz że rzadzilby swoimi. Intelektualistą to Ty nie jesteś.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?