La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1754 Culés

1

@fart Jestem zdziwiony, że Bucks tak wrócili do zabawy w tym sezonie. Mieli słabszy moment, ale powrót Middletona dał im więcej możliwości w rotacji. Plus pozyskanie Jae Crowdera pewnie skłoni Milwaukee by wywrzeć presję, na Bostonie, osłabionym brakiem Browna

2

@Comentateiro Nadal stawiam wyzej Boston chociaz Milwaukee zawsze mocne

2

@Comentateiro Boston jest mega przeceniany. Bucks, bez drugiej największej gwiazdy, doprowadzili do game7 z Bostonem. Z Miami też mieli ciężary, a tam w PO oprócz Butlera to nikt nie grał.

1

@Comentateiro Ja nie jestem zdziwiony postawą Bucks. To bardzo mocna ekipa i dopóki jest tam Antek to nie wolno lekceważyć tej organizacji. I tak jak pisaliśmy po 7 meczach w serii PO tu na Wschodzie będzie wielka rywalizacja między Celtics a Bucks. Bardzo mnie to cieszy. Już za kilka dni w Milwaukee zawita Boston i choć jesteśmy mocno połamani to liczę na wielkie spotkanie. ;)
@FCB24 To było w poprzednim sezonie, gdzie nikt na Boston nawet nie stawiał z nowym trenerem problemami kadrowymi potrafili kolejno Nets, Bucks i Heat pokonać. To nie przypadek. Teraz Celtics są dużo mocniejsi jak na razie najlepsza ekipa w NBA. ;)

1

@fart Phoenix też rok temu w fazie zasadniczej byli kosmiczni, a potem Doncic prawie sam ich przejechał. Nie wiem, mam wrażenie że gdyby wszystkie ekipy byłyby zdrowe to obecnie przygrywają z Bucks i mają duże problemy z Cavs i 76

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?