La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1567 Culés

4

Co niektórzy chyba nie pamietaja jak wyglądała gra Realu na 1-0. Strzelali i było murowanko i tak do usranej smierci i nie nie chce tego krytykowac bo było to efektywne.

Rôżnica jest taka ze my wygrywamy po 1-0 marnujac bardzo wiele sytuacji po których powinnismy mecze zamykac.

Naprawde jak ktos tego nie widzi to radze isc do specjalisty.

Ile set zmarnował Lewy z Rafa itd?

Gdybysmy chociaz w 1/4 wykorzystywali to co kreujemy to te mecze wygrywalibysmy różnica kilku goli.

konto usunięte

1

@Sulimo Ale to ty dzwonisz

1

@ChampsElysees To nie odbieraj

konto usunięte

0

@Sulimo To nie dzwoń

2

@ChampsElysees A co przeszkadza ci? Jaka szkoda

konto usunięte

0

@Sulimo Nie, ale wiadomo, że jak komuś nie pasuje taki styl to będzie go krytykował. Chociaż logiczne, że większość jest zadowolona z gry Barcelony (no może poza europejskimi pucharami) ;)

0

@Sulimo chyba Real z Am ci sie pomyliły....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?