La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1392 Culés

0

Rozumiem, że wszyscy cieszymy się, że FDJ odżył, gra bardzo dobrze, ale wciąż uważam, że nie jest wart aż tak dużych pieniędzy.

Pamiętajmy, że dostał warunki za najlepszego pomocnika w Lidze Mistrzów 2018/2019 i tego się od niego wciąż oczekuje.

konto usunięte

2

@Sawik_10 dobrze, tego od niego oczekujesz.
Zrozumiałem

3

@Sawik_10 jak Xavi stawiał na swoich 3 Hiszpanków to jak FDJ miał się pokazać?

1

@Sawik_10 Czyli jakich pieniędzy? Tych odroczonych? Czy 10mln za sezon to za dużo według Ciebie?

0

@gaucho104
Ile czasu jest FDJ w drużynie? Pedri i Gavi szybko pokazali co potrafią. Nie bez powodu otrzymali nagrody Golden Boy

0

@Rhaan
10 mln euro za sezon to dostaje Modrić czy Kroos. I to dopiero jak się pokazali i przedłużyli kontrakty.

0

@Sawik_10 Ale wiesz to? Czy tak Ci się wydaje, masz jakieś źródło tych rewelacji? 10mln euro do niedawna zarabiał Sergi Roberto.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?