La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1201 Culés

0

Pora na mecz Huberta Hurkacza.

2

@FcPortoFan1999 Dałem Dimitrowa, ale Bencic szybko mnie wyjaśni

konto usunięte

2

@Medium Też dałem

0

@Medium @Emhyr Hubert Hurkacz przerwie wam zatem kupony!

1

@FcPortoFan1999 Bencic mi przerwie

0

@Medium Czemu Postawiłeś na Bencic,skoro to Vika Azarenka ostatnio jest w lepszej formie i w zasadzie świeżo po półfinale w Australian Open?

0

@FcPortoFan1999 Myślałem, że po Australii spuchnie, a Bencic na twardej zawsze top jest, ostatnio wygrała turniej zresztą

0

@Medium Ona po Australii tak szybko nie powinna spuchnąć,i powinna utrzymać formę na kortach twardych,gorzej będzie od kwietnia na ziemnych kortach.

0

@Medium Belinda Bencic wcale nie musi jednak przegrać,bo Azarenka miała 4-1 w drugim secie z dwoma przełamaniami i to wypuściła i przy okazji seta również.Hurkaczowo to wyglądało.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?