- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 923 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 923 Culés
1
Pracuje w deweloperce i ludzie z którymi na codzień przebywam są bardzo oczytani i dobrze się z nimi współpracuje. Klienci którzy kupują mieszkania tez raczej należą do osób z którymi da sie dogadać tym bardziej ze standard mieszkań jest bardzo wysoki (jak i cena). Ojciec ma firmę budowlana (za granicą) i ostatnio opowiedział mi ze ma problem z ludzmi, pracy dużo, nowych kontraktów masa a ludzi nimo. No i jak sie dowiedziałem, 65 letni kadrowy szukał pracowników poprzez ogłoszenie w gazecie. Obiecałem ze mu pomogę i stworzyłem ogłoszenia na Olx i na pracuj.Pl i powiem wam ze z tyloma debilami to jeszcze nigdy nie miałem styczności. Ludzie sa takimi głąbami niektórzy, pomijam już fakt ze nie czytają ogłoszenia tylko wysyłają cv na pałe. Bezrobocie w Polsce to chyba 40% bo 3/4 ludzi którzy chcieli sie zatrudnić jak usłyszało o umówię to sie rozłączali albo prosili o prace na czarno (albo alimenty albo poszukiwany). Oczywiście zdarzyło się wśród tych 300 cv w ciągu tygodnia, z 15-25 normalnych gości którzy szukają zarobku i szybko ogarneli wszystko i jadą do pracy w przyszłym tygodniu albo na początku marca, wiec cel ogłoszenia został spełniony, ale przeraża mnie to ile ludzi jest bezrobotnych w Polsce. Zdarzyło się tez kilka cv które sprawiły mi przykrość, jak ludzie po 60 którzy mieli firmy i przez nasz rząd (tak obstawiam) musza jechać na emeryturę pracować fizycznie za granice. Albo goście po naprawdę dobrych studiach którzy nie potrafią znaleźć tu dobrze płatnej pracy (ogólnie wykształceni fachowcy). Tak wiem ze to jest standard w dzisiejszych czasach, po prostu nie byłem do końca tego świadom bo nie miałem okazji tego zobaczyć nigdy